Poszukujesz pracy i chcesz zwiększać swoją szanse na otrzymywanie propozycji od pracodawców❓

Jesteś rekruterem i chcesz stworzyć profil, który skutecznie wesprze działania employer brandingowe w Twojej firmie❓

Zajmujesz się sprzedażą w kanale B2B i chcesz przyspieszyć dotarcie do potencjalnych klientów, a także budować wśród nich wizerunek eksperta❓

Jeśli przynajmniej na jedno z powyższych pytań Twoja odpowiedź brzmi TAK, porozmawiajmy o tym, jak LinkedIn może Ci w tym pomóc!

Co będziesz z tego mieć?

✅Nauczysz się świadomie budować swoją markę osobistą i zarządzać swoim wizerunkiem na LinkedIn,

✅Stworzysz profesjonalny profil, który będzie dobrze się pozycjonował i wzbudzał zaufanie wśród potencjalnych kandydatów, rekruterów lub klientów,

✅Poznasz techniki i narzędzia, które ułatwią Ci tworzenie atrakcyjnych treści,

✅Będziesz w stanie mierzyć skuteczność swoich działań komunikacyjnych na LinkedIn.

W jakiej formule możemy współpracować?

💡Konsultacje indywidualne (na miejscu w Warszawie lub też zdalnie np. Skype, Hangouts czy Zoom),

💡Zamknięte szkolenie dedykowane – projektuję je dla Ciebie i Twojego zespołu – jego możliwości oraz potrzeb (cała Polska).

Dlaczego sądzę, że mogę Ci pomóc?

LinkedIn to jedno z moich podstawowych narzędzi pracy – mam na nim konto od prawie 12 lat. Spotkasz mnie tam znacznie częściej niż na Facebooku czy Instagramie. Za pomocą tego serwisu rekrutowałem współpracowników, docierałem do nowych klientów i otrzymywałem zaproszenia do różnych projektów, ale też i do procesów rekrutacyjnych. Social selling czy personal branding znam od strony praktycznej – robiłem to, zanim to jeszcze było modne:). Pracuję zarówno z klientami indywidualnymi, mniejszymi firmami jak też korporacjami (referencje dostępne na życzenie). Z mojej strony nie zapewniam certyfikatów, ale na pewno daję od siebie dużą dawkę praktycznej wiedzy, energii, partnerskiego podejścia i zaangażowania w projekt!

Brzmi ciekawie? Skontaktuj się ze mną i porozmawiajmy o szczegółach:)